سفارش های پکیج

پرسش

چگونه می توان سفارش های پکیج را ارتقا داد؟

پاسخ

سفارش های میزبانی وب پکیج در سه دسته ارایه می گردند:

1.      Premium Hosting

2.      Business Hosting

3.      Enterprise Hosting

کاربران بنابر نیاز خود می توانند نسبت به درخواست ثبت  هرکدام از پکیج های فوق از طریق واحد فروش اقدام نمایند. پس از ثبت سفارش پکیج، کاربران می توانند با ورود به پورتال مای رادکام خود به آدرس my.radcom.ir از قسمت "سفارش ها" و "سفارش های دامنه و هاست و ایمیل" وضعیت سفارش هاست خود را مشاهده نمایند. در این راهنما به بررسی وضعیت سفارش های پکیج در پرتال مای رادکام پرداخته می شود:

پس از ثبت سفارش پکیج، با ورود به منوی" سفارش ها" و انتخاب "سفارش های دامنه، هاست و ایمیل" سفارش پکیج مورد نظر را پیدا کرده و همانند شکل (1) وضعیت آن را مشاهده نمود.

پکیج 1

                                                                                                       شکل(1)

 

از قسمت ابزار می توان امکاناتی مانند ارسال تیکت، ارتقا ی سفارش، گزارش مصرف منابع و دریافت گذرواژه ی سفارش را مشاهده نمود.

 

 

ارتقای سفارش های پکیج

به منظور ارتقای سفارش از قسمت ابزار، گزینه ی "ارتقا سفارش" را زده و وارد صفحه ای به شکل زیر می شویم:

 

پکیج 2

                                                                                                      شکل(2)


 

از قسمت "نوع افزونه" می توانید میزان افزایش سفارش ارتقا را مشخص نمایید. همانطور که در شکل(3)  مشاهده می شود میزان ارتقا برای سفارش های پکیج محدود بوده و نمی توان میزان دلخواهی برای ارتقا انتخاب نمود. در صورتی که کاربری بخواهد بیش از مقادیر ذکر شده در سفارش ارتقا دهد، می بایست چندین بار درخواست ارتقای سفارش را بدهد. برای مثال کاربری که می خواهد 15 گیگابایت ترافیک خریداری کند، می بایست دو سفارش ارتقا ( یکبار سفارش 10 گیگابایتی و یکبار سفارش 5 گیگابایتی) را پرداخت نماید.

                                                                                                                                                            پکیج 3                                                                   شکل (3)

سفارش ارتقای پایگاه داده نیز به همین صورت می باشد و به طور پیش فرض کاربران تنها می توانند 1 پایگاه داده انتخاب نمایند و در صورت نیاز به بیش از 1 پایگاه داده می بایست به تعداد نیاز، سفارش را ارتقا دهند.

تمدید سفارش های پکیج

تمدید سفارش های پکیج همانند سفارش های هاست اشتراکی صورت گرفته و 10 روز پیش از تاریخ انقضا سفارش تمدید ایجاد خواهد شد. در صورتی که کاربر گزینه ی تمدید اتوماتیک را فعال کرده باشد و در حساب اعتباری خود مبلغ کافی داشته باشد، تمدید سفارش به طور اتوماتیک انجام می گردد. در غیر این صورت سفارش تمدید ایجاد شده و کاربر می بایست با ورود به پنل مای رادکام خود نسبت به پرداخت سفارش خود اقدام نماید.

 

 

 

 آخرین بروزرسانی
۱۸ دی ۱۳۹۵ 
تعداد کلیک
۳۱۴

ارسال نظر


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید